سرپرست کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین(ع)اهواز:

کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین (ع) اهواز حمله تروریستی شاهچراغ را محکوم کرد

روابط عمومی کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین (ع) اهواز  با صدور بیانیه‌ای ، حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ علیه‌السلام و به شهادت رساندن و زخمی نمودن زائران و عزاداران بی‌گناه این ملجأ شریف، را محکوم کرد.

 

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّنْ ذُکِّرَ بِآیَاتِ رَبِّهِ ثُمَّ أَعْرَضَ عَنْهَا ۚ إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِینَ مُنْتَقِمُونَ

(سوره سجده آیه ۲۲)

حمله تروریستی به حرم مطهر شاه چراغ علیه‌السلام و به شهادت رساندن و زخمی نمودن زائران و عزاداران بی‌گناه این ملجأ شریف توسط عوامل منحرف و فاسد دشمنان دین خدا، بدون تردید ناشی از بغض و کینه آنان از عظمت و اوج اخلاص و عشق مردم متدین و انقلابی ایران به ساحت نورانی و مطهر ائمه اطهار علیهم‌السلام‌الله است.

برگزاری پرشکوه مراسمات عزاداری تاسوعا و عاشورای اباعبدالله الحسین علیه‌السلام در جای جای کشور و به ظهور رساندن ارادت به خاندان نبوت و بیعت مجدد با سیره و روش و راه حق و حقیقت پیامبر عظیم‌الشان اسلام و ائمه اطهار علیهم‌السلام و ناتوانی استکبار جهانی در تضعیف روحیه دینداری مردم متعهد و ولایت‌مدار ایران اسلامی، تاب و تحمل دشمنان دین خدا و ناپاکان شیطان صفت را ربود و همسو با ایادی آنان در جسارت به قرآن کریم در برخی کشورهای فاسد و هم‌راستا با جریان فتنه سال ۱۴۰۱ در دین‌زدایی و حیازدایی، دست به این جنایت ددمنشانه زدند؛ تجربه تاریخی به‌ویژه در اندلس موید آن است که حذف فیزیکی با حیازدایی ارتباطی تنگاتنگ داشته و کسانی که در مسیر حیازدایی در ایران اسلامی گام برداشته‌اند، دانسته یا نادانسته زمینه‌ساز ترورهای کور شده‌اند. از این منظر این عملیات تروریستی به‌رغم خواست دشمن، مایه عبرت و افزایش بصیرت عمومی و آگاهی بیش از پیش همگان از پشت صحنه فتنه اخیر شد.

این شهادت‌ها از یک‌سو نمایانگر عجز دشمن در صحنه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور بوده و از سوی دیگر نمایانگر رخنه و نفوذ در بخش‌هایی از جامعه اسلامی است که موجب طمع دشمن می‌گردد.

بی‌شک دستان انتقام‌جو و بازوان ستبر فرزندان شجاع ایران زمین، دست نفوذ اجانب را قطع و انتقام خون به ناحق ریخته مردم بی‌گناه را از سردمداران، آمرین، بانیان این جنایات خواهد گرفت.

بسیجیان کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین(ع)اهواز ضمن محکوم نمودن این اقدام تروریستی و غیر انسانی، شهادت عده‌ای از مردم بی‌گناه و بی‌دفاع حاضر در این حرم را به امام عصر ارواحناله‌الفدا، مقام معظم رهبری حفظه‌الله‌تعالی و خانواده گرامی آنان تسلیت عرض نموده و برای مجروحین عزیز این جنایت آرزوی سلامتی و عافیت می‌نماید و با توجه به اهمیت موضوع، از مسئولین امر تقاضا دارد با سرعت و قاطعیت و بدون فوت وقت، سایر عوامل این اقدام مذبوحانه را شناسایی نموده، و همه آنان را به‌سزای عمل ننگین خود برسانند. خداوند روح شهدای این جنایت را با ارواح مطهر شهدای کربلا محشور فرماید.

روابط عمومی

کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین(ع)اهواز