سرپرست کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین(ع)اهواز:

پیام کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین (ع) اهواز به مناسبت ۲۶ مردادماه سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

روابط عمومی کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین(ع)اهواز در پیامی 26 مردادماه سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی کانون بسیج بیمارستان، در این پیام آمده است؛

۲۶ مردادماه، سالروز رجعت آزادگان به میهن اسلامی است که تا همیشه روایت شهامت و بردباری آنان حماسه سربلندی یک ملت است که در دوران هشت سال دفاع مقدس قهرمانانه در مقابل هجوم دشمن به خاک میهن، ایستادگی نمودند.

بی‌شک اگر جانفشانی های رزمندگان اسلام و شهدا که در راه حفظ مرزهای میهن از بذل جان مایه گذاشتند و آزادگان سرافرازی که رنج سال های اسارت را به جان خریدند، نبود امروز ما قادر نبودیم در سایه امنیت و آسوده خاطر زندگی کنیم.

 

روابط عمومی کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین(ع)اهواز به نمایندگی از مجموعه تامین اجتماعی و بسیج جامعه پزشکی ، این روز شکوهمند را به آزادگان سرافراز، الگوهای مقاومت و ایثار و خانواده های محترمشان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سلامتی و سربلندی همگان را در سایه عنایات حضرت ولیعصر (عج) از درگاه ایزد متعال خواستارم.

 

روابط عمومی

کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین(ع)اهواز