سرپرست کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین(ع)اهواز:

پیام تسلیت شورای بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین(ع) اهواز به مناسبت شهادت حضرت علی (ع)

شورای کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین(ع)اهواز در پیامی شهادت مظلومانه مولی الموحدین امیرالمومنین حضرت علی (ع) را به تمامی شیعیان جهان تسلیت گفتند.

بسمه تعالی
دوباره غروب بیست ام ماه مبارک رمضان از راه می رسد و قلوب مسلمین جهان پس از گذشت قرنها بر سوگ شهادت مظلومانه پدر آسمانی و اسوه گذشت و مردانگی به ماتم می نشیند. مظهر عدالت، آزادگی و جوانمردی با شمشیر آغشته به نفاق و کین، دار فانی را با طنین ” فُزْتُ وَ رَبِّ الْکَعْبَة” وداع می گوید.

“ای روح لیلة القدر، حتی اذا مَطلعِ الفجر” به یقین که رخت بربستن از میان تحجر و جهالت مردمان زمانه، رستگاری عظیمی است و زندگی در میان جور، جفای و بی وفایی بی حد آنان جز درد نمی افزاید.

و حال بار دیگر شهادت مظلومانه این بزرگ مرد تاریخ اسلام با لیالی قدر گره خورده، تا با مدد از یاد ایشان آینه دل را از زنگار گناه و معصیت زیر باران رحمت “انا انزلنا” بشوییم و از فیوضات لیله القدر توشه معرفت و ایمان برگیریم.

اینجانبان، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و توفیق بهره مندی از عنایات و الطاف خاصه حضرت حق برای مردم ولایتمدار شهرستان اهواز در این ماه پر خیر و برکت، سالروز شهادت مولی الموحدین حضرت علی ابن ابی طالب(ع) را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج) و سوگواران و شیعیان طریقش، تسلیت عرض نموده و توفیق درک فیوضات بیکران شب‌های قدر را از خداوند تبارک و تعالی مسئلت داریم.

 

شورای کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین(ع)اهواز