سرپرست کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین(ع) اهواز:

پیام تبریک شورای کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین (ع) به مناسبت هفته جوان

شورای کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین(ع) اهواز طی پیامی فرا رسیدن هفته جوان را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین(ع) اهواز شورای کانون بسیج جامعه پزشکی طی پیامی فرا رسیدن هفته جوان را تبریک گفتند.

درمتن پیام آمده است:

آغاز هفته جوان و فرا رسیدن یازدهم شعبان المعظم سالروز ولادت خجسته حضرت علی اکبر (ع) سرو بوستان ایستادگی را بر تمامی آینده ‌سازان کشور علی الخصوص جوانان بلند مرتبه خوزستان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

باور داریم، جوانان می توانند در وحدت و انسجام ملی جامعه نقش تعیین کننده ای داشته باشند و مسئولان نیز باید زمینه مشارکت جوانان و حضور آنان در عرصه های مختلف را فراهم آورند تا با اتکال به حضرت حق و با عزم و اراده مستحکم جوانان، قله های رفیع نوآوری و پیشرفت تسخیر گردد.

جوانان این مرز و بوم همواره حماسه‌ ساز تاریخ این مملکت بوده اند، جوانانی که با عزمی راسخ و پیروی از رهبر فرزانه خود، انقلاب اسلامی را به ثمر رساندند و حافظ مرز و بوم و ناموس این مملکت در دوران دفاع مقدس بوده اند.

امروز هم جوانان ما در تمامی عرصه‌ها از میادین بسیج جامعه پزشکی گرفته تا جبهه های ایثار و مقاومت پرچمدار جمهوری اسلامی ایران هستند.

بار دیگر به نمایندگی از جامعه بسیج جامعه پزشکی آغاز هفته جوان و ولادت حضرت علی اکبر(ع) را تبریک عرض نموده و صمیمانه ترین سپاس ها را نثار روحیه بلند و همت والای آینده سازان مملکت در راه رسیدن به قله‌های عزت و عظمت می نمایم و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه ایزد متعال خواستارم.