در راهپیمایی روز جهانی قدس صورت گرفت:

مردم بار دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس درخشیدند

همزمان در سراسر کشور راهپیمایی روز قدس با شکوه تمام با حضور گسترده عموم مردم و با حضور مسئولین و رؤسای دستگاه های اجرایی ، بسیجیان، دانش آموزان ، فرهنگیان ، پزشکان، و عموم مردم برگزار شد.

بیانیه مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی موسسه خدمات درمانی بسیجیان مهندس حسین چهارلنگ به مناسبت حضور پر شور روز قدس :

سلام ودرود میفرستم به روح پر فتوح امام راحل ؛شهدای والا مقام عرصه ی ایثار وشهامت در تمامی عرصه ها واعصار از صدر اسلام تا کنون آنچه که امروز در تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی بر دوست ودشمن مشخص و مبرهن است دستاوردهایی است که بعد از گذشت اولین چله این جمهوری مظلوم به ثمر نشسته و روز به روز شاهد شکوفایی و رشد این درخت تنومند وتناور به تعبیر رهبری معظم انقلاب هستیم.

دنیای استعمار و غرب سکولار تمامی ارکان قدرت پوشالی امپریالیسم وبا هویت چندگانه لیبرال دموکراسی با پشتیبانی و میدان داری رژیم غاصب کودک کش و گاو شیرده خود وحامیان وبانیان و خاطیان جنایات علیه کشورهای مسلمان با در اختیار گرفتن جنگ رسانه ای گسترده علیه جمهوری اسلامی ونیز تریبون های بی پایه وبدون پشتوانه وخود خاندگی های مضحک از قاره ها وفرسنگ ها آنطرف تر می خواهند بر مدار تبلیغات بچرخند و بر موج شایعه پراکنی پیش روی کنند و حلیم آشوبگری را بهم بزنند.

هیهات که امروز شما باید بترسید که ثابت کردید در دشمنی با نظام مقدس جمهوری اسلامی مصصم هستید و البته ما در پیکار با کید و ظلم و خواست بر حقمان مصمم تر.

شما امروز از بسیجی باید بترسید که ماهیتش را صادر میکند.کارکردش و ساختارش و دیدگاهش را صادر کرده است.

حضور پر شور بسیجیان و عموم مردم در راهپیمایی روز قدس نشان از وحدت وهمدلی و قبول تکلیف و مسئولیت جهانی در قبال مسئله فلسطین می باشد.