سازمان بسیج مستضعفین: امسال با تلاشی مضاعف در خدمت ملت بزرگ ایران خواهیم بود

سازمان بسیج مستضعفین در بیانیه‌ای به مناسبت فرا رسیدن ۱۲ فروردین اعلام کرد: امسال با تلاشی مضاعف در جبهه‌های مختلف از جمله جبهه سازندگی و رفع محرومیت، کمک به مردمی‌سازی اقتصاد در خدمت ملت بزرگ ایران خواهیم‌ بود.

سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت فرارسیدن ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«۱۲فروردین ، فقط روز عید مردم ایران نیست، بلکه عید همه کسانی می تواند باشد که مسلمانند.» مقام معظم رهبری

روز ۱۲ فروردین، روز «نظام جمهوری اسلامی» به قطع یکی از روزهای بزرگ، شیرین و تاریخی ایران اسلامی است که در آن مردم با رای بیش از ۹۸ درصدی خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی، با پی ریزی پایه های جمهوریت نظام در کنار اسلامیت، نظام جمهوری اسلامی را شکل دادند و مدل مردم سالاری دینی را به جهانیان عرضه کردند.

در این روز مبارک، ملت ایران با لبیک به ندای امام و مقتدای خود حضرت امام خمینی(ره) پایه های نظام اسلامی را تثبیت کردند و به ثمر رسیدن مبارزات انقلابی خود ضد نظام منحوس پهلوی و تحقق شعار و آرمان استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را جشن گرفتند.

جمهوری اسلامی ایران در چند دهه گذشته با توکل به خدای متعال و یاری گرفتن از امدادهای الهی و با پشتیبانی و حضور ملت، از بحران های مختلف از جمله جنگ، ترور، ناامنی و تحریم ها عبور کرده است و همچنین جنگ ترکیبی – شناختی را که در پاییز گذشته شاهد آن بود، با سلامتی و اقتدار پشت سر گذاشت و موجب روسیاهی دشمنانش شد.

سازمان بسیج مستضعفین تأکید می کند امسال با تلاشی مضاعف در جبهه های مختلف از جمله جبهه سازندگی و رفع محرومیت، کمک به مردمی سازی اقتصاد در خدمت ملت بزرگ ایران خواهد بود و با گسترش جهاد تبیین و خدمت گذاری بیشتر و با کمک به رفع مشکلات موجود و همچنین اعتلای بیش از پیش در مسیر خود به تحقق تمدن نوین اسلامی مدد خواهد رساند.

سازمان بسیج مستضعفین