سرپرست کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین (ع) اهواز:

بیانیه کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین (ع) اهواز به مناسبت روز ارتش

به گزارش روابط عمومی کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین (ع) اهواز به مناسبت ۲۹ فروردین، روز ارتش انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

«ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و فروپاشی نظام سلطه به عنوان نیروی ضد مردمی معرفی و مورد طمع و توطئه دشمنان انقلاب واقع شده بود که با درایت و دور اندیشی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در حمایت همه جانبه از ارتش از آن دسیسه‌ها عبور کرده و موجبات تحول و پیشرفت را برای کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم کرده است.

ارتش قهرمان، در طول چهار دهه انقلاب با تبعیت از فرماندهی معزز کل قوا در تمامی عرصه‌های مورد نیاز کشور چه در جنگ تحمیلی-پاسداری از مرزها، سازندگی و کمک به هموطنان در مناطق سیل زده-زلزله زده و همچنین مقابله با ویروس منحوس کرونا در کنار مردم و مسئولان بوده و به نحو مطلوب و صادقانه مصداق بارز و تبلور شعار انقلابی”ارتش فدای ملت بوده است” را به منصه ظهور رسانده است.

امروز در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ارتش ایران با قدرت بیشتری نسبت به گذشته و دوشا دوش سایر ن. م کشورمان در جهت تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی در میدان حضور داشته و به آحاد ملت فهیم و انقلابی کشور عزیز اطمینان می‌دهیم که فرزندان آنان در نیروهای مسلح با پیروی از رهنمودهای گوهر بار رهبر حکیم انقلاب راه پیشرفت و اقتدار را سر لوحه کار خود قرار داده و ادامه دهنده راه شهدا و مکتب سلیمانی‌ها و صیادها باشند.

کارکنان بیمارستان امیرالمومنین(ع)اهواز با تعظیم به مقام معظم شهیدان همیشه جاوید ارتش، این روز فرخنده را به آحاد رزمندگان غیور ارتشی و ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می‌کند.

 

روابط عمومی کانون بسیج جامعه پزشکی

بیمارستان امیرالمومنین(ع)اهواز