سرپرست کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین (ع) اهواز:

بیانیه کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین (ع) بمناسبت روز قدس

دکتر حمید عبودی از ملت شریف ایران و اهالی حوزه درمان دعوت کرد تا در راهپیمایی روز قدس حضور یابند.

به نقل از روابط عمومی بسیج جامعه پزشکی بیمارستان امیرالمومنین(ع)اهواز ، از آنجا که آخرین جمعه هر ماه مبارک رمضان، به نام روز قدس مزین شده است و به رسم هر ساله، آحاد مردم با حضور و راهپیمایی خود، بیعتی دوباره با آرمان‌های انقلاب اسلامی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین می‌بندند،

دکتر حمیدعبودی مدیربیمارستان امیرالمومنین(ع)اهوازنیز، در بیانیه ای، از پرسنل بیمارستان و مردم شریف شهرستان اهواز برای حضوری دوباره در این راهپیمایی دعوت کرد

متن این بیانیه به این شرح است: 
با درود به پیشگاه ملت شریف ایران، ز اینجا تا «قدس» راه درازی نیست. از اینجا؛ «ایران»، تا آرمان‌های انسانی و مسلمانی، فقط چند کوچه و خیابان، فاصله است. اصالت و شرافت، گام‌های پایدار بشریت اند. بزرگواری، با زور و تزویر حاصل نخواهد شد. فلسطین و قدس شریف، چراغ نجابت و آزادگی است. هر یک از ما همچون آیینه‌ای بی غبار، خواهیم توانست که این نور بی پایان را بازتاب دهیم و چشم و دل جهان را روشن کنیم.
حضور و ظهور هر یک از هم وطنان فرهیخته و روشن ضمیر در روز قدس، دنیای به خاکستر نشسته از تهدید و ترس را به سوی روشنایی فلسطین عزیز سوق خواهد داد و آدمیان را دمی به آسایش و آرامش دین صلح دعوت خواهد کرد.
اینجانب، از کلیه پرسنل حوزه سلامت  و مردم شریف شهرستان اهواز دعوت می‌کند تا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به روز قدس مزین است، پای در پیشگاه تکلیف انسانی و اسلامی شان بگذارند و با حمایت از مردم مظلوم فلسطین، خشتی بر حصار سترگ آزادگی و سرفرازی بگذارند.

وعده دیدار ما جمعه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲

 

دکترحمید عبودی

مدیر بیمارستان امیرالمومنین (ع) اهواز