دکتر جانگران نژاد؛ ریاست سازمان بسیج جامعه پزشکی خوزستان

بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی خوزستان به مناسبت ۲۲ اسفند، روز شهدا

سازمان بسیج جامعه پزشکی خوزستان به مناسبت 22 اسفندماه ، روز شهدا بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد.

بسم ربّ الشهدا و الصدّیقین

انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری امامین خود، طی بیش از چهار دهه حیات، ثمره ای جاویدان از جانفشانی انسان های والا و بزرگانی تاریخ ساز است که با اندیشه ای والا و روحیه ای مملو از اخلاص و معنویت، در برهه های گوناگون، جانشان را در مسیر آبادانی وطن ایثار کرده و موهبت آرامش و امنیت را برای ایران عزیزمان به ارمغان آورده اند که امروز همچون چراغی فروزان، فرا روی یکایک ماست.

شهدایی که با تاسی به مولایشان حضرت سیدالشهدا(ع)، «رشادت» و «ایمان» را در والاترین مراتب تعبیر کرده و به بهای جان، کیان وطن را پاسداری کردند و مکتب عشق را حیاتی ماندگار بخشیدند.

سازمان بسیج جامعه پزشکی خوزستان فرا رسیدن بیست و دوم اسفند، سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا، را به تمامی امت شهید پرور استان خوزستان تبریک و تهنیت می گوید.

مجموعه سلامت نیز به خود می بالد که در سال های دفاع مقدس، حضوری تاثیرگذار در جبهه های حق علیه باطل داشته و فرهنگ ایثار و شهادت را در عرصه سلامت، تعالی بخشیده اند که تداوم این روحیه را در طی سالهای اخیر، در خط مقدم مبارزه با کرونا و جبهه های حفاظت از سلامت آحاد جامعه شاهد بودیم و شهدای ارزشمند مدافع سلامت، روشنی بخش جلوه های ایثار گردیدند و به همین مناسبت، یاد و خاطره این عزیزان را نیز گرامی می داریم و جانفشانی آنان را ارج می نهیم.

همچنین پاس می داریم صبر و استقامت زینب گونه خانواده های شهدای سرافراز انقلاب اسلامی را و امید است خداوند تبارک و تعالی، به ما توفیقی ارزانی دارد که بتوانیم دین بزرگی را که شهدای والامقام بر گردن یکایک ما دارند، با همت گماردن در مسیر آبادانی ایران، ادا کرده و رهروان طریقت پرافتخارشان باشیم